Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zof napisał:
Proszę Pani jak uważa Pani ,że na ulotce są kłamstwa proszę podać księży do sądu. Ja im dziękuję że otwierają oczy nam ludziom. Gratulacje Księża !!!Myśle ,że Pani Burmistrz też wstanie w obronie naszych księży .Bo często przemawia w kościele na ambonie.
Za kilka, kilkanaście lat młodzi ludzie pokażą gdzie tak naprawdę mają kościoł katolicki i nie będzie w tym winy Owsiaka czy innego tylko samego kościoła, gdyż zamiast jednoczyć ludzi to ich dzieli. W takich kwestiach jak zbieranie dobrowolnych datków na szczytny cel kościoł powinien uczestniczyć razem z fundacjami świeckimi, namawiać i zachęcać ludzi do dawania ale niestety, kk za bardzo zazdości tego, ze taka kasa przechodzi im koło nosa i że zwykła, przeciętna osoba potrafi zrobić więcej niż oni. A wystarczyłoby wspólnie podjąc działania, w końcu pomoc się liczy a nie dzielące różnice swiatopoglądowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbyszek napisał:
Nie płacę owsiakowi. Wolę dać na Caritas.
Proponuję byś dawał księdzu,,,od tyłu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOQI napisał:
Zbyszek tak trzymac! Nic dodac nic ując! Polecam czytanie "Naszego Dziennika", słuchanie Radia Maryja czy oglądanie TV Trwam. To jedyne niezależne publikatory w Polsce! Co z tego że oplute i wyśmiewane. Prawda jest ponad to!
Ciesze się przenoszą oddział psychiatryczny na obrońców wybrzeża z morcinka , tam jest bardzo durzo łóżek jedno juz czeka na ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak. Lepiej Księżom dawać niż na chore dzieci??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOQI napisał:
Zbyszek tak trzymac! Nic dodac nic ując! Polecam czytanie "Naszego Dziennika", słuchanie Radia Maryja czy oglądanie TV Trwam. To jedyne niezależne publikatory w Polsce! Co z tego że oplute i wyśmiewane. Prawda jest ponad to!
otóż to. Czytam nasz dziennik i niedzielę na przemian, w zależności od tego jaki stolec i czy chce wyjść czy nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
greg napisał:
Proponuję byś dawał księdzu,,,od tyłu
a KSIĄDZ MU W ZAMIAN DA Z PRZODU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owsik to czerwony oszust pasożytujący na naiwności swych darczyńców, zatrudnia swą żonę jako główną księgową z poborami rocznymi oscylującymi około 100 000zł, sam oczywiście pobiera sporo więcej ,nie mówiąc o innych korzyściach jak wycieczki ,rajdy itp, dla kolektywnego sztabu, a czy koszty utrzymania wynoszą powyżej 10 %. ps.do moderatora - czy te komentarze są nadal archiwizowane ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z Londynu napisał:
Ciesze się przenoszą oddział psychiatryczny na obrońców wybrzeża z morcinka , tam jest bardzo durzo łóżek jedno juz czeka na ciebie
Naucz się głąbie pisac ortograficznie. Krytyki mu się zachciało ciemnocie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Owsik to czerwony oszust pasożytujący na naiwności swych darczyńców, zatrudnia swą żonę jako główną księgową z poborami rocznymi oscylującymi około 100 000zł, sam oczywiście pobiera sporo więcej ,nie mówiąc o innych korzyściach jak wycieczki ,rajdy itp, dla kolektywnego sztabu, a czy koszty utrzymania wynoszą powyżej 10 %. ps.do moderatora - czy te komentarze są nadal archiwizowane ?
100 tysięcy rocznie ? heheh ja mam więcej A GENIALNEGO WOODSTOKU NIE POTRAFIE ZORGANIZOWAC , mimo to jestem tam już trzeci raz i będe teraz czwarty i dam co nieco na orkiestre ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Owsik to czerwony oszust pasożytujący na naiwności swych darczyńców, zatrudnia swą żonę jako główną księgową z poborami rocznymi oscylującymi około 100 000zł, sam oczywiście pobiera sporo więcej ,nie mówiąc o innych korzyściach jak wycieczki ,rajdy itp, dla kolektywnego sztabu, a czy koszty utrzymania wynoszą powyżej 10 %. ps.do moderatora - czy te komentarze są nadal archiwizowane ?
Księża katoliccy też zarabiają dużo, również jeżdżą na wycieczki, kupują drogie auta, stać ich na przegrywanie sporych sum w kasynach a wielu z nich utrzymuje swoje dzieci, kochanki i kochanków. Jak widać nikt nie jest do końca uczciwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej dawać łapówki klechom-może do nieba wpuszczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Owsik to czerwony oszust pasożytujący na naiwności swych darczyńców, zatrudnia swą żonę jako główną księgową z poborami rocznymi oscylującymi około 100 000zł, sam oczywiście pobiera sporo więcej ,nie mówiąc o innych korzyściach jak wycieczki ,rajdy itp, dla kolektywnego sztabu, a czy koszty utrzymania wynoszą powyżej 10 %. ps.do moderatora - czy te komentarze są nadal archiwizowane ?
Trzeba było się uczyć i szukac dobrej pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę aby ten kto wymyślił te słówa trafił do szpitala z ciężkimi obrażeniami. Szpital wóczas powinien odmówić mu pomocy... bo była by ona udzielana sprzętem zakupionym przez WOŚP. Oby jak najszybciej. Dzięki temu sprzętowi żyje bardzo wiele ludzi. Dzięki tym urządzeniom mogą żyć normalnie tysiące dzieci. Sami nie umieli czegoś takiego zorganizować a chcą zniszczyć coś co pomaga. To co sami napisali jest grzechem a nie to, że ludzie pomagają. Niech nie oceniają Owsiaka by samym nie być ocenianym. Ponoć jedynym prawdziwym sądem będzie sąd Boży. To jakim prawem ktoś kto śmie się nazywać katolikiem pisze takie coś. Oby orkiestra trwała do końca świata i o jeden dzień więcej. Oby nadal pomagała ludziom chorym. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare polskie przysłowie ; $$$ MIEĆ KSIĘDZA W RODZINIE TO CIE BIEDA OMINIE $$$ Z powietrza się nie wzieło , Księżą też kroją kasiore na naiwnych , mają tyle że utrzymują całe swoje rodziny , kochanki , dzieci , kochanków , dobre fury , handel nieruchomościami ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po takich słowach i ja tez mam zamiar odwrócić się od kościoła bo to co się dzieje pod przykrywka religijności to to właśnie nazwała bym piekielnymi sprawami.Okradacie Polskę,zabieracie każdy kawałek ziemi jako wasz niby,pchacie sobie w wancioły a jak ktoś próbuje zjednoczyć ludzi dla słusznej sprawy to wam jest to solą w oku że to nie Klerowi dają.Gdybyście płacili jak wszyscy za opiekę medyczna to byście wiedzieli co piszecie.Mohery to sekta a Wy ich przywódcami.Kiedyś ksiądz podobnie powiedział u mnie na kazaniu "wywyższacie człowieka który kupił parę szklanych rurek".Od tej pory nie uczęszczam na msze.Parę rurek to może sobie taki ksiądz kupić i pędzić winko w piwnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz zapowiada wizytę "Po kolędzie". Jeden z parafian informuje że w tym dniu i o tej godzinie nie będzie go w domu, a ksiądz: " TO NIC NIE SZKODZI, PROSZĘ ZOSTAWIĆ KOPERTĘ U SĄSIADA"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelskie buahahaha, póżniej dziwicie się, że mają was za ciemnogród itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kosciol?? to jest burdel, to miejsce szumowin, czlekow. To budynek SEKTY. Warszawiak, tobie tez klaskali i to nie raz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zatem popełnię ten grzech jeszcze raz i jeszcze raz i każdego następnego roku. w poważaniu mam jeśli trafię przez WOŚP do piekła, ale chociaż ze świadomością, że pomogłem innym, zwłaszcza najmłodszym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zofia napisał:
ODPOWIEDZ DO 'Mieszkanki Poniatowej Szanowna Pani ja uważam ,że jeśli ulotki były w Kościele to Księża z Poniatowej wiedzą co jest dobre a co złe.Ja wierze naszym Kapłanom z Poniatowej ,którzy dziś wyłożyli ulotki .By nas poinformować o Owsiaku. Zwracam się z apelem do Burmistrz by zakazała zbierać pieniądze na Owsiaka.
Może zamiast zakazywać zbierania pieniędzy w Poniatowej pozwoli Pani ludziom decydować czy chcą brać udział w takiej akcji czy nie? Przecież nikt nie zmusza Pani do wrzucania pieniędzy do puszki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 50

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...